O Barboře

Barbora Morávková strávila 17 let v Kalifornii, tři roky v Německu a od roku 2012 žije v České Republice. Nabízí ajurvédské workshopy, ajurvédskou jógu, ajurvédské konzultace a detoxikační programy.
Barbora je Klinická Ajurvédská Specialistka (CAS) a v roce 2002 dokončila dvouleté studium na California College of Ayurveda. Její praxe je také velmi ovlivněna Dr. Vasantem Ladem, s kterým se v roce 2008 účastnila GuruKula programu v Pune, Indii. Barbora studovala v Indii dvakrát a její zaměření je Pančakarma, ajurvédský detoxikační systém. V listopadu 2013 se jí narodila úžasná dcera Denali, která je jejím největším učitelem.

Od 2003-2008 měla Barbora soukromou praxi Ayurveda Living www.ayurvedaliving.com v Kalifornii, nejprve v Oaklandu a pak v San Jose. V San Jose měla také malou Pančakarma kliniku, kde klienti absolvovali tento úžasný proces detoxikace, který obsahuje ajurvédské procedury, životosprávu, jógu, meditaci a pranajámu. Více informací o Ajurvédě a Barboře najdete na www.ayurveda-holistic-medicine.com