Konzultace

Barbora nabízí ajurvédské konzultace dle dohody.

Milá Báro: Chtěla jsem Vám říct, že už několik měsíců se mi daří velmi dobře.
Během naší konzultace jste mi dala pár cenných rad, které když dodržuju, tak se mi migréna vyhýbá.
Katka Z., Benešov u Prahy

Prosim volejte na 737 00 6446, máte-li zájem o ajurvédskou konzultaci. První konzultace trvá 1,5 hodiny a stojí 1800Kč. Každá další trvá 1 hodinu a stojí 1200Kč. Konzultace se konají buď osobně v Praze nebo přes telefon/skype/internet po celé republice a v angličtině po celém světě ;-).

Milá Báro, byla jsem ve čtvrtek na roční kontrole na imunologii a doktorka mi provedla testy na alergii (na pyly, pelyňěk atd.) a v porovnání s testy z roku 2011 bylo výrazné zlepšení a všechny testy jsme měla v normě. Jen test na pelyněk byl ještě slabě pozitívní, ale už skoro v normě. Doktorka se ptala, co jsem udělala, že mám takové zlepšení, tak jsem jí řekla, že už více než rok chodím k Vám a dodržuji Vaše úžasné rady z ajurvédy. Tak mám velkou radost z těch výsledků, ale hlavně z toho, že ta abnormální únava se mi tolik zlepšovala :) díky Báro, ještě jednou za vše :) Eva K., Praha

Hodně mě baví pít teplou vodu a místo syrové zeleniny jíst vařenou, je mi hned menší zima a je to skvělý pocit, tak moc děkuji za takovou dobrou radu!
Martina K., Praha

Před čtyřmi roky mě začaly trápit nevolnosti (především bušení srdce) - hlavně po fyzické zátěži, po cvičení. Nic mi nepomáhalo, až jsem se rozhodla vyzkoušet ajurvédu. Naštěstí jsem našla úžasnou odbornici, p. Barboru Morávkovou. Už při první konzultaci mi přesně určila, co všechno způsobuje moje zdrav.problémy a doporučila mi začít s jemnou detoxikací, v rámci čehož hlavní částí mé stravy bylo Kičarí, což je jednim z nejzdravějších jídel, které můžete najít. Už po prvním dnu jsem začala cítit nesmírně blahodárné účinky Kičarí. Je to opravdu balzám pro trávení a také pro celé tělo :-) Od té doby každý den jím toto úžasné jídlo (v různých obměnách). Konečně mi začala ustupovat únava a během 3 týdnů, po kterých jsem se řídila radami paní Báry, jsem zhubla 3 kg :-) Jsem vděčná paní Báře, její rady a doporučení mi úžasně pomáhají. Je příjemné vědět, že ona má opravdový zájem, aby svým klientům co nejlépe pomohla.
Eva K. Praha

Máte-li zájem o konzultaci, kontaktujte prosím Barboru na +420 737 006 446