18. - 19. 2. 2012 Ajurvédská Dieta a Detoxikace

Ajurvedska Dieta a Detoxikace-Workshop Bara Moravkova

Seznamte se s Ajurvédou a odhalte její pradávnou moudrost, která již přes 5.000 let pomáhá lidem na cestě zdraví a dlouhověkosti. Osvojíte si základy zdravé ajurvédské výživy, koření, receptů a naučíte se používat tyto jednoduchá kouzla ve Vašem každodenním životě. Ajurvédská detoxikace (Pančakarma) Vám pomůže pročistit tělo i mysl.

"Už jsem se účastnila dvou workshopů Omlaďte Své Tělo a Mysl s Ajurvédou a Ajurvédská Dieta a Detoxikace a byla jsem z nich nadšená. Praktické části workshopů jsou pro mě velmi důležité. Například, vaření Khičrí na tomto workshopu mě motivovala vařit Khičrí každý den doma. To pro mě byla obrovská změna. Objevila jsem spoustu nového koření a mnoho nových způsobů vaření. Mám z vaření teď obrovskou radost. Děkuji! –Zuzka K., Praha

Asi každý z nás už slyšel rčení: "Jsme to co jíme," a přesto většina z nás toto přísloví ignoruje. Často se chováme k našemu tělu jako k odpadkovému koši, do kterého házíme co nám přijde pod ruku. Tento workshop nám pomůže navrátit se ke zdravému jídelníčku přirozenou a nenásilnou cestou. Seznámíme se s jídly, kořeními a jinými doplňky stravy, která jsou vhodná pro každou konstituci a sezónu. V sobotu odpoledne uvaříme ghí (přepuštěné máslo), které v neděli použijeme na vaření Khičrí, ajurvédského detoxikačniho pokrmu.

Také se naučíme jak pravidelně pročistit tělo a mysl s Pančakarmou, pradávnou detoxikační technikou, která je velmi šetrná na organismus a přitom velmi účinná. Tento workshop je také vhodný pro každého, kdo zápasí s nadváhou a i když už vyzkoušel všechno, kila pořád zůstávají. Jemná ajurvédská jóga, která posílí Váš zažívací oheň, zvýší metabolismus a pomůže detoxikovat tělo, je také součástí tohoto víkendu.

Cena víkendu: 2.190 Kč/osobu

Tento workshop se výborně kombinuje s workshopy Omlaďte Své Tělo a Mysl s Ajurvédou, který je 4.-5.2. 2012 a Jóga a Naše Mysl, který je 25.-26.2. 2012.

Sleva při registraci na více workshopů:
Cena dvou víkendů: 4.190 Kč/osobu
Cena tří víkendů: 5.890 Kč/osobu

Informace a registrace na 737 00 64 46